Půjčky pro nezaměstnané

a další půjčky

Půjčky pro cizince

Napsal admin • Jun 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Cizinců žije v ČR stále více a počet cizinců v České republice se bude nadále zvyšovat. I cizinci potřebují někdy u nás půjčit peníze a tak vzniky půjčky pro cizince, které jsou určeny přímo na cizince z různých zemí.

Cizince chce půjčku

Cizinci mají podobné potřeba jako my a tak také někdy potřebují nějakou tu půjčku. Cizinci často musí doložit potvrzení o svém trvalém pobytu na území České republiky. Jinak jsou pak půjčky téměř stejné jako jiné půjčky určeny pro České občany. Půjčky pro cizince najdete jak u klasických bank, tak u nebankovních společností z nebankovního sektoru.

Jak vysoké bývají půjčky pro cizince ?

Půjčky pro cizince bývají většinou poskytovány zhruba do 50 000 Kč. Pokud by chtěl cizince půjčit i věší částku, tak už musí často ručit svoji vlastní nemovitostí. Většině cizinců ale padesát tisíc Českých korun bude bohatě stačit. U některých nebankovních spolenčostí si takto můžete půjčit dokonce až do výše 75 000 Kč.

Bankovní či nebankovní ?

Půjčky pro cizince poskytují jak banky, tak nebankovní společnosti. U bank najdete lepší podmínky, ale zase je tam těžké půjčku opravdu získat. Banky téměř vždy požadují dostatečné příjmy a také nesmíte mít záznam v nějakém tom registru dlužníků. To nebankovní spolenčnosti poskytnou půjčku téměř každému, ale zase je třeba počítat s tím, že půjčky budou o docela hodně dražší než klasické bankovní půjčky.

Čtěte smlouvy !

Vždy je důležité pořádně si přečíst to co budeme podepisovat ! Zdá se to jako naprostá samozřejmost, ale stále to hodně lidé nedělá. Udělejte si dostatek častu a smlouvu si v klidu přečtěte. V článku smlouva o půjčce vzor se můžete podívat jak taková smlouva o půjčce obvykle vypadá.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.