Půjčky pro nezaměstnané

a další půjčky

Půjčky pro dlužníky

Napsal admin • Jun 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky pro dlužníky jsou půjčky pro lidi, kteří jsou již zapsání v registru dlužníků a přesto si chtějí vzít další půjčky. Půjčky pro dlužníky poskytují nebankovní společnosti z soukromé osoby z nebankovního sektoru.

Registr dlužníků

Registr dlužníků si zřídily banky a nebankovní společnosti a další instituce aby se chránily před případnými problémovými klienty. Do registru jsou zaznamenávany veškeré informace o půjčkách a úvěrech. Problém nastává až ve chvíli, kdy se dostanete do negativní části registru dlužníků. Tam jste se mohly dostat, pokud jste řádně nesplácely své předchozí půjčky či úvěry.

U větších půjček je třeba ručitel nebo ručení nemovitostí

Pokud by jste si chtěli vzít větší půjčky pro dlužníky tak si budete muset sehnat nějakého ručitele. A to je v dnešní době podle mě téměř nemožné, lidé jsou hodně opatrní a hlavně se bojí. Další možností jak získat větší půjčku je ručit vlastní nemovitostí. Může se jednat o byt, dům či chatu. Záleží také na tom, jestli jste za půjčku ochotni ručit svojí vlastní nemovitostí. Při nesplácení by jste mohly o tuto svoji nemovitost definitivně přijít.

Nebankovní půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky jsou převážně poskytované nebankovními společnostmi z nebankovního sektoru. V tomto nebankovním sektoru je docela složité se nějak rozumě orientovat. Jsou tam jak solidní velké nebankovní společnosti, tak malé nesolidní nebankovní společnosti, které poskytují půjčky na op . O to je důležitější výběr té správné nebankovní společnosti či firmy.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.