Půjčky pro nezaměstnané

a další půjčky

Půjčky pro začínajicí podnikatele

Napsal admin • Jun 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky pro začínajicí podnikatele jsou určené pro podnikatele, kteří začínají s podnikaním a potřebují peníze pro financování rozjezdu svého podnikání. Půjčky pro začínajicí podnikatele poskytují jak banky, tak nebankovní společnosti z nebankovního sektoru.

Začínáme podnikat

Hodně lidí se vrhá do podnikání s velkým nadšením, pro rozjezd podnikání je však také potřeba docela hodně peňez. Často jsou potřeba peníze na provozovnu, investice do vybavení či strojů atd. To vše stojí obrovské peníze, kteří má málo kdo našetřené. Proto začínají podnikatelé často hledají různé půjčky pro začínajicí podnikatele. Někdy je však těžké tuto půjčku získat, ale jde to. Většinou se jedná o účelový úvěr.

Bankovní půjčky pro začínajicí podnikatele

Je nejlepší se prvně obracet na banky. Zkuste jich klidně více. Banky však mají někdy hodně různých podmínek, aby vám půjčku vůbec poskytly. Tyto podmínky většina začínajicích podnikatelů nesplní a tak často u bank neuspějí. Docela hodně banky také vyžaduje, aby podnikatel donesl dvě daňová přiznání. Což začínajicí podnikatel nemůže splnit, kdy s podnikáním teprve chce začít. Většina začínajicích podnikatelů je teda nucena se obracet na nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky pro začínajicí podnikatele

Půjčky pro začínajicí podnikatele od nebankovních společností jsou sice dražší než klasické bankovní půjčky, ale zase jsou tyto půjčky poskytnuty téměř každému začínajicímu podnikateli. Nebankovní společnosti si prostě nekladou tak tvrdé podmínky, ale zase musíte počítat s tíme že půjčka vás bude stát více peňez. Obracejte se však radši na větší a zavedené nebankovní společnosti, které mají již nějakou tu pozitivní historii.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.