Půjčky pro nezaměstnané

a další půjčky

Půjčky pro ženy na MD

Napsal admin • Jun 20th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky pro ženy na MD jsou půjčky určené ženám, které jsou momentálně se svým dítětem na mateřské dovolené (MD). Půjčky pro ženy na MD poskytují převážně nebankovní společnosti a soukromé osoby.

Ztráta stálého příjmu

Poté co odejde maminky se svým malým miminkem na mateřské dovolenou, přijdou o svůj stálý plat ze zaměstnání. Náhradou jí bude pouze mateřský příspěvek. Ten však není nijak vysoký. A tak jsou ženy často odkázány na příjem svého může. Pokud má můž malý příjem, tak se může rodina rázem dostat do finanční problémů. Ženy si pak často berou různé půjčky pro ženy na MD z nebankovního sektoru. To už je o hodně výhodnější třeba kontokorentní úvěr.

Co je potřeba u půjčky pro ženy na MD ?

Nebankovní společnosti budou u půjčky pro ženy na MD požadovat abyste předložily dva doklady o vaší totožnosti. Díky tomu si mohou ověřit vaši totožnost. Stačí tedy dva platné doklady o vaší totožnosti. Můžete využít třeba dvojici občanský průkaz + cestovní pas. U této půjčky nemusíte vůbec prokazovat výši svých příjmů. Je dobré také vědět, že mateřská se nepočítá jako příjem.

Jsou výhodné půjčky pro ženy na MD ?

Půjčky pro ženy na MD od nebankovních společností se často v reklamách tváří, jako by se jednalo o nějaké super výhodné půjčky. Opak je však často pravdou. Nebankovní společnosti se tam prezentují, jak jsou hodné, že půjčují i maminkám na MD. Často se za půjčkami pro maminky na MD, skrývají úplně obyčejné nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.